Největší kuriozity u hypoték 6/6

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

 Financovat i městské byty

Je to zajímavé, ale hypotékou lze financovat i městské byty za určitých podmínek. Jde tak o největší kuriozity u hypoték, které mohou nastat, ale faktem je, že je to tak. I za určitých podmínek je možno získat hypotéku na městský byt.

Asi se jedná o největší kuriozitu u hypoték, ale pokud je hypotéka neúčelná, anebo je zde možnost nějaké zvláštní smlouvy, je možno právě čerpat i hypotéku takovým způsobem. Možnosti určitě jsou, postačí, pokud se jedinec informuje a nechá si poradit, co všechno může využít. V konečné fázi to pak zaplatí tak či tak. Takže i získání úvěru je možno tímto způsobem.

Americká hypotéka

Často zmiňovaným pojmem v souvislosti s hypotékou je americká hypotéka, což je neúčelná hypotéka na cokoli. Mezi největší kuriozity u hypoték patří i fakt, že americká hypotéka není často sjednávaným úvěrem u nás. I když představuje moderní formu zřízení hypotéky, u nás zatím nenašla tolika využití, jak je tomu třeba v jiných státech.

Největší kuriozity u hypoték tak patří i možnost nabízet druh americké hypotéky, která není tak častá a tak je i kuriózní, pokud ji někdo zvolí. Jestli pro ni najde využití, je jen dobře.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách stavoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel stavoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - stavoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: hypotéka

 

Související články

Hypotéku vybírejte o…

Rodinne domy autor foto Pavel Hanzal (c)

Při uzavírání jakékoliv půjčky byste měli být obezřetní, hypotéka…

Jak připravit plán n…

Banka autor foto Pavel Hanzal (c)

Finanční plánováníNení potřeba být matematikem a ani ekonomem,…

Americká hypotéka a …

Penize Kc sto autor foto Pavel Hanzal (c)

Pojem Americká hypotéka v našich podmínkách vcelku zdomácněl,…

Najděte si nejvýhodn…

EURA autor foto Pavel Hanzal (c)

Postavit si nový dům chce dnes velké množství lidí. Jedinou překážkou…