Novinky

další » poslední »
zobrazit
Seznamte se s druhy dřeva 1/2

 Dubové dřevoPopulární pro výrobu nábytku je pevné a tvrdé dubové dřevo, které dobře snáší vlhkost, a proto je také oblíbeným materiálem pro zpracování. Dubový nábytek je pevný a odolný, při správné… »

Seznamte se s druhy baterií 2/2

 Baterie s Li-Ion článkyLithium-iontová baterie patří mezi velice známý druh nabíjitelné baterie, která se užívá především ve spotřební elektronice. Vzhledem ke svým vlastnostem se tak ideálně… »

Seznamte se s druhy baterií 1/2

 Baterie s NiCd článkyNikl-kadmiový akumulátor se zkráceně a obecně označuje jako baterie NiCd. Je to druh galvanického článku, který se vyrábí buďto se zaplavenými elektrodami a kapalným elektrolytem,… »

Návod, jak vydlabat dýni 2/2

 Opatrnost není na škoduZejména je potřeba brát ohled na zdraví a být opatrný, zvláště pak při práci s dětmi. Důležité je i zvolit správný postup. Aby se dýně mohla uzavřít, je potřeba správně… »

Návod, jak vydlabat dýni 1/2

 Rada pro začínajícíHalloween je sice americký svátek, nicméně média a marketing umí být silné médium, a tak se stává pomalu tradicí již i u nás. Alespoň co se týče výzdoby, jako jsou dýně, zejména… »

Jaké jsou dnes hadice na zahradu na zalévání 2/2

 Spirálová hadiceObdobně skladné jsou i hadice na zalévání spirálové. Ty se však na rozdíl od smršťovacích hadic nestáhnou, ale navinou automaticky do spirály. Je to ideální pro uložení i to, že hadice… »

Jaké jsou dnes hadice na zahradu na zalévání 1/2

 Klasická hadice na zaléváníNa zahradě jsou uplatnitelné zahradní hadice na zalévání. Konve jsou určeny spíše na akutní potřebu, ale hadice na zalévání jsou pro rozsáhlé záhony, prostory, ale třeba… »

další » poslední »
zobrazit
 
Nejčtenější
 

Náš tip

Nové byty v Praze na prodej naleznete na našem portálu s aktuálním přehledem novostaveb Reby.cz. Podívejte se na novostavby na prodej v oblíbené lokalitě Praha 5.

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)

Kuchyně (vše)

Pěstování zeleniny (vše)

Zahradní jezírko (vše)

 

Související články

Jaké jsou dnes zámko…

Skalka kvety modre autor foto Pavel Hanzal (c)

 Barevné provedeníNa trhu v oblasti zámkové dlažby…

Jaké jsou dnes křesl…

Hortenzie autor foto Pavel Hanzal (c)

 Ratanová křesla na terasuRatan je velice populární materiál.…

Jaké jsou dnes sudy …

Skalka kvety modre autor foto Pavel Hanzal (c)

 Plastové nádrže na voduObrovskou skupinou nádrží na vodu,…

Jaké jsou dnes sudy …

Chalupa zdena s vraty autor Pavel Hanzal (c)

 Podzemní nádrže na voduPro zachycení vody dešťové a splaškové,…