Novinky

další » poslední »
zobrazit
Jaká jsou dnes prostírání 2/2

SilikonovéObdobou plastového prostírání je silikonové. To zatím není tak často viděno, ale vzhledem ke stoupající tendenci popularity silikonu, je dost možné, že prostírání bude také v provedení silikonu… »

Jaká jsou dnes prostírání 1/2

TextilníKlasikou, která je běžně k vidění, je textilní prostírání. Existuje velké množství druhů, největší výhodou obecně takových prostírání je to, že se většina dá prát a tak v případě znečištění bez… »

Jaké jsou dnes vjezdové brány 2/2

Posuvné vjezdové brány nesenéPopulární jsou u moderních domů vjezdové brány posuvné, nesené. Jsou to brány, které se otvírají posunem na jednu stranu, v souběžnosti s plotem, stěnou. Typické pro tyto… »

Sluncem osvětlená noční zima

 Zima, to jsou dlouhé noci. Ráno se probouzí pozdě, a večer přichází velmi brzy. A mnozí právě v tomto období uvažují, jak si zkrášlit okolí domu. V noci. Na pomoc přicházejí různé druhy osvětlení.… »

Jaké jsou dnes vjezdové brány 1/2

Klasické brányPřed několika lety bylo nemyslitelné, aby existovaly plně automatizované vjezdové brány. Proto stále jsou k vidění tak zvaně klasické brány, křídlové otvírání, které je nutno mechanicky… »

Jaké jsou dnes zámkové dlažby 1/2

 Moderní zámková dlažbaPříjezdová cesta k domu, nebo plocha pro parkování vozu, či chodník na zahradě. To jsou všechno místa, určená pro pokládku zámkové dlažby. Velkou výhodou tohoto materiálu… »

Jaké jsou dnes vybavení na dětská hřiště u rodinného domu 2/2

 Zahradní domkyRadost budou mít děti i ze zahradního domku. U nás nejdou tak moderní zahradní domky na strom, jak je tomu například ve Spojených státech amerických, ale bohatě postačí klasický dětský… »

další » poslední »
zobrazit
 
Nejčtenější
 

Náš tip

Nové byty v Praze na prodej naleznete na našem portálu s aktuálním přehledem novostaveb Reby.cz. Podívejte se na novostavby na prodej v oblíbené lokalitě Praha 5.

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)

Kuchyně (vše)

Pěstování zeleniny (vše)

Zahradní jezírko (vše)

 

Související články

Jaké jsou dnes vybav…

Chata se suterenem autor Pavel Hanzal (c)

 HoupačkyAby děti trávily dost času ve venkovním prostředí,…

Jaké jsou dnes zámko…

Rodinne domy autor foto Pavel Hanzal (c)

 Moderní zámková dlažbaPříjezdová cesta k domu, nebo…

Jaké jsou dnes vjezd…

Rodinne domy autor foto Pavel Hanzal (c)

Klasické brányPřed několika lety bylo nemyslitelné, aby existovaly…

Jaké jsou dnes schod…

Chalupa zdena s vraty autor Pavel Hanzal (c)

 Točivá schodištěMístem omezené prostory musí řešit schodiště…