Novinky

další » poslední »
zobrazit
Jak zlepšit stav trávníku

Po zimě dostane každý trávník pořádně zabrat. Tráva je sice poměrně nezmar a ve většině případů nepřízni zimního počasí nepodlehne, ale přesto nemusí vaše oči těšit tak, jak jste byli zvyklí v předchozím… »

Moderní koberce a běhouny zútulní vaše bydlení

 Která podlahová krytina si drží stálou oblibu již několik stovek let? Ano, je to koberec. Používali ho lidé již ve starověku a najdeme ho v moderních domácnostech. Jaké výhody koberce skýtají a jak… »

Jak ochránit starožitnou skříň před škůdci? Dopřejte jí kvalitní péči

 Vlastnictví starožitného nábytku má své neopakovatelné kouzlo. Nábytek ze supermarketu sice vypadá esteticky dokonale, protože je vyroben přesně podle posledních designových trendů, ovšem často nedokáže… »

Univerzální žebřík pro kutila? Existuje, má ovšem určité ale.

Jistě váš už napadlo, že žádný žebřík nesplňuje vaše představy. Jednou je příliš malý a podruhé zase velký. Jindy pro změnu neskladný. Anebo prostě nevyhovuje zrovna druhu práce, kterou potřebujete vykonat.… »

Moderní a neotřelý design bydlení zajistí výrobky z hliníku

 Moderní bydlení je trend, který se nikdy nezmění. Jediné, co přináší změnu, jsou inovativní materiály a výrobky. A mezi ně se v současnosti zařadil hliník. Co vlastně hliníkové výrobky v oblasti… »

Co spotřebuje nejvíce energie?

Bez elektrické energie se žádná domácnost neobejde. Moderní doba přináší čím dál větší množství různých spotřebičů. Ať již zbytných nebo ne. Které z nich patří mezi největší žrouty elektřiny?PočítačeMezi… »

Elektrickou, benzínovou nebo akumulátorovou sekačku na zahradu?

Pokud si vybíráte a kupujete sekačku na zahradu, dobře zvažte, jaký druh pohonu by sekačka měla mít. Níže vám popíšeme vlastní zkušenosti se sekačkami.Elektrická sekačkaPro menší zahrady je elektrická… »

další » poslední »
zobrazit
 

Související články

Proč si domu pořídit…

Ventilator zdroj vzduchotechnika-ventilace.cz

Ventilátor je skvělý pomocník v domech, bytech a komerčních prostorech.…

Největší kuriozity u…

Hory vrcholky 1_autor Pavel Hanzal (c)

 Financovat i městské bytyJe to zajímavé, ale hypotékou…

Moderní a neotřelý d…

moderní plot a balkon 1

 Moderní bydlení je trend, který se nikdy nezmění. Jediné,…

Jak se zbavit řas v …

Biofiltr

 V každém zahradním jezírku se nám tvoří řasy, které však…