Největší chyby při výběru prostor pro obchod - dokončení

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

 Prodejna bez vitríny

Vybrali jste si obchod, kam není vidět? Může to být nevýhodné hlavně u některých typů prodejen, protože vitrína zaplněná zboží přitáhne pozornost i v době, kdy není zrovna otevřeno a zákazníci si přijdou později pro zboží, které zahlédli vystavené. Hlavně u oblečení, nábytku a jiného sortimentu je dobré, aby bylo vidět do prodejny. Rovněž není dobré polepovat vitríny různými plakáty apod.

Pronájem versus koupě

Možná si říkáte, že je lepší nemovitost k podnikání koupit, abyste se vyhnuli přemrštěně vysokým cenám za pronájem. Bude váš obchod ale určitě fungovat tak, jak si představujete? Koupíte si nemovitost, vydáte se z peněz a neuběhne ani rok a budete chtít se vším končit? Pro začátek je určitě lepší vyzkoušet pronájem a poté se rozhodnout o koupi.

Kvalita pronajatého prostoru

Prošli jste si důkladně vybraný prostor pro obchod? Jestliže si nejste jisti posouzením dostatečné kvality pro vaše účely, přizvěte si nezávislého odborníka nebo poproste známého. Bylo by dost nemilé posléze zjistit, že vám například často vypadává elektrika, nefunguje topení anebo se vyskytly jiné potíže zabraňující bezproblémovému obchodování.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách stavoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel stavoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - stavoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: reality

 

Související články

Nová, nebo starší ne…

vila-vokovice-homeland-cz.

Chcete bydlet ve vlastním? Nabídka nemovitostí je dnes poměrně…

Největší chyby při v…

Dum pohadkovy autor foto Pavel Hanzal (c)

 Restaurace v budově s nájemníkyPronajali jste…

Kde spokojeně žít v …

Panelak lodzie autor foto Pavel Hanzal (c)

 Praha jako hlavní město České republiky láká k bydlení…

Největší chyby při v…

Jidlo plody more autor foto Pavel Hanzal (c)

 Půjčka beze svědkůPůjčili jste někomu peníze jen tak na…