Největší kuriozity u hypoték 6/6

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

 Financovat i městské byty

Je to zajímavé, ale hypotékou lze financovat i městské byty za určitých podmínek. Jde tak o největší kuriozity u hypoték, které mohou nastat, ale faktem je, že je to tak. I za určitých podmínek je možno získat hypotéku na městský byt.

Asi se jedná o největší kuriozitu u hypoték, ale pokud je hypotéka neúčelná, anebo je zde možnost nějaké zvláštní smlouvy, je možno právě čerpat i hypotéku takovým způsobem. Možnosti určitě jsou, postačí, pokud se jedinec informuje a nechá si poradit, co všechno může využít. V konečné fázi to pak zaplatí tak či tak. Takže i získání úvěru je možno tímto způsobem.

Americká hypotéka

Často zmiňovaným pojmem v souvislosti s hypotékou je americká hypotéka, což je neúčelná hypotéka na cokoli. Mezi největší kuriozity u hypoték patří i fakt, že americká hypotéka není často sjednávaným úvěrem u nás. I když představuje moderní formu zřízení hypotéky, u nás zatím nenašla tolika využití, jak je tomu třeba v jiných státech.

Největší kuriozity u hypoték tak patří i možnost nabízet druh americké hypotéky, která není tak častá a tak je i kuriózní, pokud ji někdo zvolí. Jestli pro ni najde využití, je jen dobře.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách stavoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel stavoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - stavoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: hypotéka

 
Nejčtenější
 

Náš tip

Nové byty v Praze na prodej naleznete na našem portálu s aktuálním přehledem novostaveb Reby.cz. Podívejte se na novostavby na prodej v oblíbené lokalitě Praha 5.

Nejnovější
 
Vybrané seriály (vše)

Kuchyně (vše)

Pěstování zeleniny (vše)

Zahradní jezírko (vše)

 

Související články

Úvěr ze stavebního s…

Penize Kc tisic autor foto Pavel Hanzal (c)

Pokud se rozhodnete pro koupi anebo rekonstrukci bytu či domu,…

Jak připravit plán n…

Penize Kc sto autor foto Pavel Hanzal (c)

Financování bydlení je nejtíživější položka z rozpočtu všech…

Americká hypotéka a …

Penize Kc sto autor foto Pavel Hanzal (c)

Pojem Americká hypotéka v našich podmínkách vcelku zdomácněl,…

Největší kuriozity u…

Rothenburg_autor Pavel Hanzal (c)

 Nejlevnější hypotékyV roce 2016 bylo největší kuriozitou…