Největší kuriozity u hypoték 6/6

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

 Financovat i městské byty

Je to zajímavé, ale hypotékou lze financovat i městské byty za určitých podmínek. Jde tak o největší kuriozity u hypoték, které mohou nastat, ale faktem je, že je to tak. I za určitých podmínek je možno získat hypotéku na městský byt.

Asi se jedná o největší kuriozitu u hypoték, ale pokud je hypotéka neúčelná, anebo je zde možnost nějaké zvláštní smlouvy, je možno právě čerpat i hypotéku takovým způsobem. Možnosti určitě jsou, postačí, pokud se jedinec informuje a nechá si poradit, co všechno může využít. V konečné fázi to pak zaplatí tak či tak. Takže i získání úvěru je možno tímto způsobem.

Americká hypotéka

Často zmiňovaným pojmem v souvislosti s hypotékou je americká hypotéka, což je neúčelná hypotéka na cokoli. Mezi největší kuriozity u hypoték patří i fakt, že americká hypotéka není často sjednávaným úvěrem u nás. I když představuje moderní formu zřízení hypotéky, u nás zatím nenašla tolika využití, jak je tomu třeba v jiných státech.

Největší kuriozity u hypoték tak patří i možnost nabízet druh americké hypotéky, která není tak častá a tak je i kuriózní, pokud ji někdo zvolí. Jestli pro ni najde využití, je jen dobře.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách stavoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel stavoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - stavoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: hypotéka

 

Související články

Najděte si nejvýhodn…

EURA autor foto Pavel Hanzal (c)

Postavit si nový dům chce dnes velké množství lidí. Jedinou překážkou…

Největší kuriozity u…

Rothenburg_autor Pavel Hanzal (c)

 Nejlevnější hypotékyV roce 2016 bylo největší kuriozitou…

Jak připravit plán n…

Penize Kc sto autor foto Pavel Hanzal (c)

Financování bydlení je nejtíživější položka z rozpočtu všech…

Jak připravit plán n…

Banka autor foto Pavel Hanzal (c)

Finanční plánováníNení potřeba být matematikem a ani ekonomem,…