Největší kuriozity u hypoték 4/6

  • autor: Redakce
Velikost textu: A A A
Ilustrační fotografie

 Neúčelová hypotéka

Mnoho představ o hypotéce je v tom, že je hypotéka účelným úvěrem, přičemž to tak úplně pravda není. Hypotéku lze vzít i na vybavení a tak si zřídit hypotéku neúčelovou. Největší kuriozity u hypoték tak ukazují na to, že je možno zřídit si takto hypotéku prakticky na cokoli a často ani nemusí být výše hypotéky rovna výši ceny nemovitosti.

Největší kuriozity u hypoték znamenají tak vzít si půjčku nejen na koupi nemovitosti, ale i jejího vybavení, rekonstrukci a mnoho dalšího. Pokud si jedinec trochu času udělá a informace načerpá, pak může mít dost zajímavý produkt ve formě hypotéky.

Refinancování

U hypotéky také mnoho lidí využívá možnost refinancování hypotéky. Největší kuriozity u hypoték tak ukazují, že je to vlastně ideální cesta, jak získat nižší úrok a celkově výhodnější podmínky. Největší kuriozity u hypoték tak ukazují na to, že refinancovat hypotéku je vlastně to nejlepší, co se může stát. Je to ale především pro to, že refinancování úvěru je tu hlavně pro to, pokud jde o banky, aby tak získali nového klienta. Úroky bude splácet jim a ten, který už hypotéku má je tím nejlepším klientem.

UPOZORNĚNÍ

Články a informace zveřejněné na stránkách stavoweb.cz nenahrazují odborné rady a analýzy a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto informací se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto informace byste měli konzultovat s konkrétním odborníkem na danou problematiku. Provozovatel stavoweb.cz odmítá a nepřijímá jakoukoliv odpovědnost za články, informace a prohlášení na těchto stránkách - stavoweb.cz.

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

Štítky: hypotéka

 

Související články

Americká hypotéka a …

Penize Kc sto autor foto Pavel Hanzal (c)

Pojem Americká hypotéka v našich podmínkách vcelku zdomácněl,…

Hypotéku vybírejte o…

Rodinne domy autor foto Pavel Hanzal (c)

Při uzavírání jakékoliv půjčky byste měli být obezřetní, hypotéka…

Najděte si nejvýhodn…

EURA autor foto Pavel Hanzal (c)

Postavit si nový dům chce dnes velké množství lidí. Jedinou překážkou…

Úvěr ze stavebního s…

Penize Kc tisic autor foto Pavel Hanzal (c)

Pokud se rozhodnete pro koupi anebo rekonstrukci bytu či domu,…